2ks LED D2S/D2R 85V 35W P32d-2
Kód: LEDD2S-ETN664Detailní popis produktu
PARAMETRY:
30ks LED chipů / 1 LED
světelný tok: 5000 lm (výbojka má světelný tok 3200lm)
barva světla: 6000K
vstupní napětí: 85V až 25kV z externího předřadníku (není součástí dodávky)
odběr proudu při 13,8V: 3,2A (44 W)
odběr proudu po sepnutí při 13,8V: až 3,8 A (5W)
životnost: 10 000 hodin
rozměr: 74x31,6mm
chlazení ventilátorem
LED jsou určeny jen pro sportovní účely (nejsou schválené pro použití na veřejných komunikacích).
cena za sadu = 2ks LED
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LED autožárovky |
|---|---|
| EAN: | 8594058771248 |
| Barevná teplota: | 6000K |
| Barva světla: | Studená bílá |
| CANBUS: | Ostatní |
| Délka (mm): | Ostatní |
| Napětí: | 85V |
| Patice: | D2R, D2S |
| Produkt: | LED žárovka |
| Příkon: | Ostatní |
| Světelný tok: | 5000lm |
| Centrální sklad: | 24 hodin (10 ks) |
Hodnocení produktu
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
5 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
