2ks žárovka LED H1 12V V3
Kód: LEDH1-V3Detailní popis produktu
PARAMETRY:
vysoký světelný tok: 3200lm (halogenová žárovka H1 má světelný tok 1500lm)
barva světla: 6000K
pracovní napětí: 12V
odběr proudu při 13,8V: 2,1A (29W)
zapojení: minus bílý vodič, plus červený vodič
chlazení ventilátorem
chlazení ventilátorem
životnost: 10 000 hodin
rozměry: 71x32mm
Žárovky jsou určeny jen pro sportovní účely (nejsou schválené pro použití na veřejných komunikacích).
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LED autožárovky |
|---|---|
| Barevná teplota: | 6000K |
| Barva světla: | Studená bílá |
| CANBUS: | Ostatní |
| Délka (mm): | Ostatní |
| Napětí: | 12V |
| Patice: | H1 [P14,5s] |
| Produkt: | LED žárovka |
| Příkon: | 29W |
| Světelný tok: | 3200lm |
| Centrální sklad: | 24 hodin (1 ks) |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
