2ks žárovka LED H4 12V-24V 3500 lm
Kód: LEDH4-ZESDetailní popis produktu
Sada dvou LED žárovek nahrazující dvě halogenové žárovky H4LED vyzařuje ze stejného bodu jako vlákno klasické žárovky H4, proto LED neoslňuje (při správně seřízeném reflektoru).
PARAMETRY:
12ks PHILIPS ZES LED
účinnost chipů 160lm/W
světelný tok: 3500lm (halogenová žárovka H4 má světelný tok 1500lm)
barva světla: 6500K
pracovní napětí: 10V až 30V
odběr proudu při 13,8V (dálkové nebo tlumené světlo): 1,6A (22W)
životnost: 30 000 hodin
stupeň krytí: IP67
rozměr: délka s konektory 81,4mm
chlazení ventilátorem
Žárovky nejsou schválené pro použití na veřejných komunikacích. Použití pro sportovní účely, offroad, zemědělská technika...
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LED autožárovky |
|---|---|
| EAN: | 8594058765308 |
| Barevná teplota: | 6500K |
| Barva světla: | Studená bílá |
| CANBUS: | Ostatní |
| Délka (mm): | Ostatní |
| Krytí: | IP67 |
| Napětí: | 12V, 12-24V, 24V |
| Patice: | H4 [P43t] |
| Produkt: | LED žárovka |
| Světelný tok: | 3500lm |
| Výrobce: | OSTATNí ZNAčKY |
| Centrální sklad: | Nedostupný |
Hodnocení produktu
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
1 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
