Detailní popis produktu
Obecné informace
| Název položky | Al lišta+difusor P2212/2m čirá podlahová |
|---|
| Typ/popis výrobku | instalační lišta pro LED pásky |
|---|
| Varianta výrobku/model | Vestavná (podlahová) |
|---|
| Materiál | Aluminium |
|---|
Provozní informace
| Doporučená šířka LED pásku | 8 - 10 mm |
|---|
| Montáž na běžně hořlavý podklad | Ano |
|---|
Fyzické údaje
| Provedení difuzoru | Čirý |
|---|
| Rozměry (mm) | 22 x 12 x 2000 |
|---|
| Vnitřní rozměry | 11,2 mm |
|---|
| Barva tělesa | Stříbrný elox. |
|---|
| Čistá hmotnost výrobku | 0,200 kg |
|---|
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.