blistr 12V 5W W2,1x9,5d X-tremeVision Pro150 2ks
Kód: 12961XVPB2Detailní popis produktu
Žárovky s intenzivním bílým xenonovým efektemVýkon žárovek Philips X-tremeVision překonává všechny modré žárovky do automobilů na trhu. Jedná se o správnou volbu pro řidiče, kteří chtějí jezdit stylově. Žárovky X-tremeVision mají teplotu barev xenonových světlometů.Bílé světlo s teplotou barvy 4 300 KelvinaCena za dvě žárovky v blitrovém balení
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Autožárovky a TIR |
|---|---|
| EAN: | 8719018005632 |
| Barevná teplota: | 3500K |
| Barva světla: | Denní bílá |
| Délka (mm): | Ostatní |
| Homologace: | Ostatní |
| Napětí: | 12V |
| Patice: | T10 [W5W] [W2.1x9.5d] (parkovačky) |
| Produkt: | Žárovka |
| Příkon: | 5W |
| Svítivost: | Ostatní |
| Výrobce: | PHILIPS |
| Centrální sklad: | 24 hodin (2 ks) |
Hodnocení produktu
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
1 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
