COB LED pásek HVS230COB10 10W 230V - Teplá bílá
Kód: 076700
Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
2 dny
Můžeme doručit do:
Možnosti doručení
Detailní informace
Detailní popis produktu
COB LED pásek HVS230COB10 je ideální pro vnitřní i venkovní osvětlení díky krytí IP65, s výjimkou konců a spojů pásku, které je nutné ošetřit například silikonem. Napájí se přímo na 230V, takže nepotřebuje napájecí zdroj. LED pásek je ale nutné usměrnit, kdy pro tento účel můžeme zakoupit napájecí kabel s integrovaným usměrňovacím můstkem nebo samotný usměrňovací můstek. Doporučujeme zapojovat maximálně 50m LED pásku v kuse. Při delším zapojení bude docházet k úbytku osvětlení na konci pásku. Pásek lze zkracovat po 10 cm a standardní délka kotouče je 100 metrů, přičemž na celou délku stačí jeden napájecí kabel. Na spodní straně je oboustranná lepicí páska pro snadnou a pevnou instalaci. Vhodný je pro dekorativní i funkční osvětlení v interiéru i exteriéru.
Specifikace LED pásku
Barevná varianta Teplá bílá Denní bílá Studená bílá
Teplota 3000K 4000K 6000K
Světelný tok 630lm/m 690lm/m 740lm/m
Vstupní napětí 230V DC
CRI >80
Příkon 10W/m
Počet LED 120/m
Úhel svitu 120°
Provozní teplota -15°C až max. 60°C
Životnost Až 15 000h
Rozměry 10*3,5mm (š/v)
Krytí IP65 (s výjimkou konců a spojů pásku)
Samolepící páska Ano
Návin na kotouči 100m
Dělitelnost 10cm
Stmívatelné ANO (pouze s ovladači pro 230V LED pásky)
Záruka 2 roky
Doplňkové parametry
Kategorie: LED pásky
EAN: 8596558011251
Barevná teplota: 4000K
Barva světla: Teple bílá
Délka: Ostatní
Krytí: IP65
Modul: Ostatní
Napětí: 230V
Pouzdro: Ostatní
Produkt: LED pásek COB
Provedení: Ostatní
Příkon: 10W