Čočka LED obdélníkový plexisklo PMMA Upevnění: izolepa,šroub
Kód: CA11248Detailní popis produktu
Čočka LED obdélníkový plexisklo PMMA Upevnění: izolepa,šroub| Výrobce | LEDIL |
| Typ příslušenství diod LED | čočka LED |
| Tvar | obdélníkový |
| Materiál | plexisklo PMMA |
| Řada výrobce | STRADA |
| Použití | Double Dome (GM2BB) |
| Použití | LED CREE |
| Použití | LED LUMILEDS |
| Použití | LED NICHIA |
| Použití | LED OSRAM |
| Použití | LED SEOUL |
| Použití | LED SHARP |
| Použití | LUXEON A |
| Použití | LUXEON Rebel |
| Použití | LUXEON Rebel ES |
| Použití | LUXEON Z ES |
| Použití | OSLON SSL 80 |
| Použití | OSLON SSL 150 |
| Související produkty | NCSxx19A |
| Související produkty | NVSxx19A |
| Související produkty | XP-E |
| Související produkty | XP-G |
| Související produkty | Z5 |
| Upevnění | izolepa |
| Upevnění | šroub |
| Výška | 6.9mm |
| Vnější rozměry | 20x16mm |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Čočky |
|---|---|
| Barevná teplota: | Ostatní |
| Barva světla: | Ostatní |
| Napětí: | Ostatní |
| Pouzdro: | Ostatní |
| Produkt: | Čočka LED |
| Průměr (mm): | Ostatní |
| Příkon: | Ostatní |
| Verze: | Ostatní |
| Výrobce: | LEDIL |
| Vyzařovací úhel: | Ostatní |
| Způsob uchycení: | Ostatní |
| Centrální sklad: | Nedostupný |
| Položka byla vyprodána… | |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
