Distanční podložka LED Øprům: 4,5mm ØLED: 3mm Dl: 4mm černá
Kód: FIX-LEDH-4Detailní popis produktu
Distanční podložka LED Øprům: 4,5mm ØLED: 3mm Dl: 4mm černá| Výrobce | FIX&FASTEN |
| Typ příslušenství diod LED | distanční podložka |
| Použití | LED |
| Vnější průměr | 4.5mm |
| Průměr diody LED | 3mm |
| Distanční délka | 4mm |
| Barva | černá |
| Třída hořlavosti | UL94V-2 |
| Materiál tělesa | polyamid |
| Rozteč montážních otvorů | 2.54mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
