Distanční podložka LED Øprům: 4mm ØLED: 3mm Dl: 5,5mm přírodní
Kód: FIX-LEDS-5-5Detailní popis produktu
Distanční podložka LED Øprům: 4mm ØLED: 3mm Dl: 5,5mm přírodní| Výrobce | FIX&FASTEN |
| Typ příslušenství diod LED | distanční podložka |
| Použití | LED |
| Vnější průměr | 4mm |
| Průměr diody LED | 3mm |
| Distanční délka | 5.5mm |
| Barva | přírodní |
| Třída hořlavosti | UL94V-2 |
| Materiál tělesa | polyamid |
| Druh baňky | T1 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
