Halogen GU10 M11 230V 35W 35mm
Kód: 05428Detailní popis produktu
Halogenová žárovka Halo MR11 GU10 35x47 220V 35W čirá Cover 30° 327lm pro průmyslové použitíHalogenová žárovka GU10 35mm 230V 20W
průměr kornoutku 35mm
příkon 35W
patice GU10
Vhodné do digestoří
barva světla teple bílá 2700K
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Halogenové žárovky |
|---|---|
| EAN: | 5941029894971 |
| Barevná teplota: | 2700K |
| Barva světla: | Teple bílá |
| Napětí: | 230V |
| Patice: | GU10 35mm |
| Proud: | Ostatní |
| Provedení: | Ostatní |
| Příkon: | 35W |
| Tvar: | Ostatní |
| Typ žárovky: | Ostatní |
| Centrální sklad: | 24 hodin |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
