Halogenová žárovka 35W G9 240V čirá
Kód: 05488Detailní popis produktu
Napětí: 220-240V ACPatice: G9
Příkon: 35 W
Teplota chromatičnosti: 2700 °K
Barva světla: teplá bílá
Světelný výkon: 10,86 lm/W
Světelný tok: 380 lm
Podání barev CRI: >80Ra
Úhel vyzařování: 240°
Stmívatelné: ano
Hmotnost: 3 g
Rozměry: pr.12 x 40 mm
Energetická třída: G
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Halogenové žárovky |
|---|---|
| EAN: | 5941029895084 |
| Barevná teplota: | 2700K |
| Barva světla: | Teple bílá |
| Napětí: | Ostatní |
| Patice: | G9 |
| Proud: | Ostatní |
| Provedení: | Ostatní |
| Příkon: | 35W |
| Stmívatelná: | ANO |
| Světelný tok: | 380lm |
| Tvar: | Ostatní |
| Typ žárovky: | Halogenová žárovka |
| Centrální sklad: | 24 hodin |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
