Halogenová žárovka do digestoře GU10 MR11 35mm 230V 20W
Kód: 05480Detailní popis produktu
Halogenová žárovka do digestoře GU10 MR11 35mm 230V 20WDoplňkové parametry
| Kategorie: | Halogenové žárovky |
|---|---|
| EAN: | 5941029894544 |
| Barva světla: | Ostatní |
| Napětí: | 230V |
| Patice: | GU10 35mm |
| Proud: | Ostatní |
| Provedení: | Ostatní |
| Příkon: | 20W |
| Stmívatelná: | ANO |
| Tvar: | Ostatní |
| Typ žárovky: | Halogenová žárovka |
| Centrální sklad: | 24 hodin |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
