Halogenové žárovky 12V H4 100/90W denní bílá
Kód: 912H42BDetailní popis produktu
Tyto žárovky mají vynikající hodnoty. Oproti klasickým autožárovkám vynikají až trojnásobnou životností. Díky speciální technologii osvítí žárovky silnici v nejdůležitějším prostoru mezi 50 - 60 metry před autem až o 30% jasněji než standardní halogenové žárovky. Lépe jsou vidět nejen překážky a nebezpečí, ale i značky a označení. Kromě tohoto výrazného zvýšení výkonu se uplatní i design. Autožárovky jsou opatřeny stříbrným vrchníkem, a tím opticky splynou s pozadím reflektoru. Tento efekt si díky promyšlené technologii zachovají po celou dobu životnosti. Proto jsou žárovky vhodné speciálně pro moderní světlomety s čirou optikou. Jedná se o autožárovku pro řidiče, kterým nezáleží jen na vyšší bezpečnosti, ale i na vyšší estetice.Nemá homologaci kvůli vyšší svítivosti
Cena za pár, balení 2ks (pár)
- napájecí napětí 12V
- příkon 100/90 W
- barva světla 4300K
- živostnost 250/300h
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Autožárovky a TIR |
|---|---|
| EAN: | 8595128233253 |
| Barevná teplota: | 4300K |
| Barva světla: | Denní bílá |
| Délka (mm): | Ostatní |
| Homologace: | Ostatní |
| Napětí: | 12V |
| Patice: | H4 [P43t] |
| Produkt: | Ostatní |
| Příkon: | 100/90W |
| Svítivost: | Ostatní |
| Typ žárovky: | Halogenová žárovka |
| Centrální sklad: | 24 hodin |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
