IR vysílač 10mm průhledný 35° λp max: 940nm THT 20mA 1,1÷1,4V
Kód: NTE30131Detailní popis produktu
IR vysílač 10mm průhledný 35° λp max: 940nm THT 20mA 1,1÷1,4V| Výrobce | NTE Electronics |
| Typ diody | IR vysílač |
| Průměr diody LED | 10mm |
| Čočka diody | průhledný |
| Optický výkon | 20...100mW/sr |
| Zorný úhel | 35° |
| Vlnová délka v bodu max.citlivosti | 940nm |
| Montáž | THT |
| Proud diody LED | 20mA |
| Čelo | vypouklé |
| Pracovní napětí | 1.1...1.4V |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Klasické THT |
|---|---|
| Barevná teplota: | Ostatní |
| Barva světla: | Infra, Ostatní |
| Napětí: | Ostatní |
| Pouzdro: | Ostatní |
| Produkt: | Ostatní |
| Průměr (mm): | 10, Ostatní |
| Příkon: | Ostatní |
| Verze: | Ostatní |
| Výrobce: | NTE ELECTRONICS |
| Vyzařovací úhel: | Ostatní |
| Způsob uchycení: | THT, Ostatní |
| Centrální sklad: | 24 hodin (88 ks) |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
