Konektor: zástrčkový DG2001 3mm póly: 2 26AWG÷22AWG 140÷340um2
Kód: DG2001-02PDetailní popis produktu
Konektor: zástrčkový DG2001 3mm póly: 2 26AWG÷22AWG 140÷340um2| Výrobce | DEGSON ELECTRONICS |
| Typ konektoru | zástrčkový |
| Řada konektoru | DG2001 |
| Rozteč kontaktů | 3mm |
| Počet pólů | 2 |
| Jmenovitý proud | 3A |
| Elektrická montáž | SMT |
| Jmenovité napětí | 160V |
| Provedení konektoru | se zámkem |
| Použití konektorů | LED osvětlení |
| Třída hořlavosti | UL94V-0 |
| Průřez vodiče | 26AWG...22AWG |
| Průřez vodiče | 140...340µm2 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
