LED 10mm white warm 1120÷1560mcd 30° Front: convex 12V
Kód: OSM5DKA132A-12VDetailní popis produktu
LED 10mm white warm 1120÷1560mcd 30° Front: convex 12V| Manufacturer | OPTOSUPPLY |
| Type of diode | LED |
| LED diameter | 10mm |
| LED colour | white warm |
| Luminosity | 1120...1560mcd |
| Viewing angle | 30° |
| LED lens | diffused |
| LED lens | white |
| LED current | 10mA |
| Mounting | THT |
| Front | convex |
| Terminal pitch | 2.54mm |
| LEDs' features | integral current limiting resistor |
| Chromatic coordinates | x: 0.45; y: 0.41 |
| Operating voltage | 12V |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Klasické THT |
|---|---|
| Barevná teplota: | Ostatní |
| Barva světla: | Teple bílá |
| Napětí: | Ostatní |
| Pouzdro: | Ostatní |
| Produkt: | LED dioda |
| Průměr (mm): | 10 |
| Příkon: | Ostatní |
| Verze: | Ostatní |
| Výrobce: | OPTOSUPPLY |
| Vyzařovací úhel: | Ostatní |
| Způsob uchycení: | THT |
| Centrální sklad: | Nedostupný |
| Položka byla vyprodána… | |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
