LED oranžová 10mm 72000÷80000mcd 8° Čelo: vypouklé 1,8÷2,6VDC
Kód: OSO5PAA201ADetailní popis produktu
LED oranžová 10mm 72000÷80000mcd 8° Čelo: vypouklé 1,8÷2,6VDC| Výrobce | OPTOSUPPLY |
| Typ diody | LED |
| Barva diody LED | oranžová |
| Průměr diody LED | 10mm |
| Svítivost | 72000...80000mcd |
| Vyzařovací úhel | 8° |
| Délka vlny λd | 600...610nm |
| Čočka diody | průhledný |
| Proud diody LED | 20mA |
| Montáž | THT |
| Čelo | vypouklé |
| Pracovní napětí | 1,8...2,6V DC |
| Počet vývodů | 2 |
| Rozteč vývodů | 2,54mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
