LED bílá 3mm 500mcd 140° Čelo: vypouklé 2,9VDC Poč.výv: 2
Kód: OSW5DK3VA1ADetailní popis produktu
LED bílá 3mm 500mcd 140° Čelo: vypouklé 2,9VDC Poč.výv: 2| Výrobce | OPTOSUPPLY |
| Typ diody | LED |
| Barva diody LED | bílá |
| Průměr diody LED | 3mm |
| Svítivost | 500mcd |
| Vyzařovací úhel | 140° |
| Čočka diody | průhledný |
| Proud diody LED | 20mA |
| Montáž | THT |
| Čelo | vypouklé |
| Pracovní teplota | -30...85°C |
| Chromatické souřadnice | x: 0,27; y: 0,28 |
| Počet vývodů | 2 |
| Pracovní napětí | 2,9V DC |
| Rozteč vývodů | 2,54mm |
| Barevná teplota | 8500-18000K |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
