LED červená 3mm 14400÷18000mcd 30° Čelo: vypouklé 2,3÷2,6VDC
Kód: OSR7CA3131PDetailní popis produktu
LED červená 3mm 14400÷18000mcd 30° Čelo: vypouklé 2,3÷2,6VDC| Výrobce | OPTOSUPPLY |
| Typ diody | LED |
| Barva diody LED | červená |
| Průměr diody LED | 3mm |
| Svítivost | 14400...18000mcd |
| Vyzařovací úhel | 30° |
| Čočka diody | průhledný |
| Proud diody LED | 70mA |
| Montáž | THT |
| Čelo | vypouklé |
| Pracovní napětí | 2,3...2,6V DC |
| Počet vývodů | 2 |
| Rozteč vývodů | 2,54mm |
| Délka vlny λd | 650...670nm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
