LED 3mm green 16÷37mcd 32° Front: convex 2.4÷3V Pitch: 2.54mm
Kód: TLHG4900Detailní popis produktu
LED 3mm green 16÷37mcd 32° Front: convex 2.4÷3V Pitch: 2.54mm| Manufacturer | VISHAY |
| Type of diode | LED |
| LED diameter | 3mm |
| LED colour | green |
| Luminosity | 16...37mcd |
| Viewing angle | 32° |
| Wavelength | 562...575nm |
| LED lens | transparent |
| LED current | 10mA |
| Mounting | THT |
| Front | convex |
| Terminal pitch | 2.54mm |
| Number of terminals | 2 |
| Operating voltage | 2.4...3V |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Klasické THT |
|---|---|
| Barevná teplota: | Ostatní |
| Barva světla: | Zelená |
| Napětí: | Ostatní |
| Pouzdro: | Ostatní |
| Produkt: | LED dioda |
| Průměr (mm): | 3 |
| Příkon: | Ostatní |
| Verze: | Ostatní |
| Výrobce: | VISHAY |
| Vyzařovací úhel: | Ostatní |
| Způsob uchycení: | THT |
| Centrální sklad: | Nedostupný |
| Položka byla vyprodána… | |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
