LED zelená 3mm 25000÷30000mcd 30° Čelo: vypouklé 3÷3,8VDC
Kód: OSG58A3131PDetailní popis produktu
LED zelená 3mm 25000÷30000mcd 30° Čelo: vypouklé 3÷3,8VDC| Výrobce | OPTOSUPPLY |
| Typ diody | LED |
| Barva diody LED | zelená |
| Průměr diody LED | 3mm |
| Svítivost | 25000...30000mcd |
| Vyzařovací úhel | 30° |
| Délka vlny λd | 520...530nm |
| Čočka diody | průhledný |
| Proud diody LED | 50mA |
| Montáž | THT |
| Čelo | vypouklé |
| Pracovní napětí | 3...3,8V DC |
| Počet vývodů | 2 |
| Rozteč vývodů | 2,54mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
