LED zelená 3mm 680÷3200mcd 40° Čelo: vypouklé 2,9÷3,6VDC
Kód: LTL17KCGM4JDetailní popis produktu
LED zelená 3mm 680÷3200mcd 40° Čelo: vypouklé 2,9÷3,6VDC| Výrobce | LITEON |
| Typ diody | LED |
| Barva diody LED | zelená |
| Průměr diody LED | 3mm |
| Svítivost | 680...3200mcd |
| Vyzařovací úhel | 40° |
| Délka vlny λd | 514...527nm |
| Čočka diody | bílá |
| Čočka diody | difuzní |
| Proud diody LED | 20mA |
| Montáž | THT |
| Čelo | vypouklé |
| Pracovní napětí | 2,9...3,6V DC |
| Počet vývodů | 2 |
| Rozteč vývodů | 2,54mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
