LED žlutá 3mm 65mcd 60° Čelo: vypouklé 2÷2,5VDC Poč.výv: 2
Kód: LTL1NHSH6DDetailní popis produktu
LED žlutá 3mm 65mcd 60° Čelo: vypouklé 2÷2,5VDC Poč.výv: 2| Výrobce | LITEON |
| Typ diody | LED |
| Barva diody LED | žlutá |
| Průměr diody LED | 3mm |
| Svítivost | 65mcd |
| Vyzařovací úhel | 60° |
| Délka vlny λd | 587nm |
| Čočka diody | difuzní |
| Čočka diody | žlutá |
| Proud diody LED | 10mA |
| Montáž | THT |
| Čelo | vypouklé |
| Pracovní napětí | 2...2,5V DC |
| Počet vývodů | 2 |
| Rozteč vývodů | 2,54mm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
