LED 4mm red 12÷20mcd 100° Front: flat 2÷2.5V round
Kód: L-1413IDTDetailní popis produktu
LED 4mm red 12÷20mcd 100° Front: flat 2÷2.5V round| Manufacturer | KINGBRIGHT ELECTRONIC |
| Type of diode | LED |
| LED diameter | 4mm |
| LED colour | red |
| Luminosity | 12...20mcd |
| Viewing angle | 100° |
| Wavelength | 625nm |
| LED lens | red |
| LED lens | transparent |
| LED current | 20mA |
| Mounting | THT |
| Front | flat |
| Shape | round |
| Operating voltage | 2...2.5V |
Hodnocení produktu
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
1 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
