LED zakrytovaný žlutá 1,8mm Poč.diod: 4 20mA 70° 5÷17mcd
Kód: D-2400YDetailní popis produktu
LED zakrytovaný žlutá 1,8mm Poč.diod: 4 20mA 70° 5÷17mcd| Výrobce | MENTOR |
| Typ diody | LED |
| Verze diody LED | zakrytovaný |
| Barva diody LED | žlutá |
| Montáž | THT |
| Průměr diody LED | 1.8mm |
| Čelo | vypouklé |
| Počet diod | 4 |
| Proud diody LED | 20mA |
| Čočka diody | difuzní |
| Čočka diody | žlutá |
| Vyzařovací úhel | 70° |
| Svítivost | 5...17mcd |
| Délka vlny λd | 588nm |
| Rozměry | 15.1x5x11.8mm |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Klasické THT |
|---|---|
| Barevná teplota: | Ostatní |
| Barva světla: | Žlutá |
| Napětí: | Ostatní |
| Pouzdro: | Ostatní |
| Produkt: | LED dioda |
| Průměr (mm): | Ostatní |
| Příkon: | Ostatní |
| Verze: | Ostatní |
| Výrobce: | MENTOR |
| Vyzařovací úhel: | Ostatní |
| Způsob uchycení: | THT |
| Centrální sklad: | Nedostupný |
| Položka byla vyprodána… | |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
