LED bílá,červená 8mm 140° Čelo: plochý 2,1÷2,6VDC,2,9÷3,4VDC
Kód: OSRWPA82E1ADetailní popis produktu
LED bílá,červená 8mm 140° Čelo: plochý 2,1÷2,6VDC,2,9÷3,4VDC| Výrobce | OPTOSUPPLY |
| Typ diody | LED |
| Barva diody LED | bílá |
| Barva diody LED | červená |
| Průměr diody LED | 8mm |
| Vyzařovací úhel | 140° |
| Délka vlny λd | 625nm |
| Čočka diody | průhledný |
| Proud diody LED | 30mA |
| Montáž | THT |
| Čelo | plochý |
| Pracovní napětí | 2,1...2,6V DC |
| Pracovní napětí | 2,9...3,4V DC |
| Počet vývodů | 3 |
| Rozteč vývodů | 2,54mm |
| Svítivost červené barvy | 1120...1560mcd |
| Svítivost bílé barvy | 1560...2180mcd |
| Pracovní teplota | -30...85°C |
| Tvar | kulatý |
| Verze diody LED | dvoubarevná |
| Barevná teplota | 5500-8500K |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
