LED červená,zelená 5mm 40° 2VDC,2,1VDC Svítiv.červené: 35mcd
Kód: 5BC-3-FDetailní popis produktu
LED červená,zelená 5mm 40° 2VDC,2,1VDC Svítiv.červené: 35mcd| Výrobce | BIVAR |
| Typ diody | LED |
| Barva diody LED | červená |
| Barva diody LED | zelená |
| Průměr diody LED | 5mm |
| Vyzařovací úhel | 40° |
| Délka vlny λd | 568nm |
| Délka vlny λd | 625nm |
| Čočka diody | difuzní |
| Proud diody LED | 20mA |
| Montáž | THT |
| Pracovní napětí | 2V DC |
| Pracovní napětí | 2,1V DC |
| Svítivost zelené barvy | 35mcd |
| Svítivost červené barvy | 35mcd |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
