LED NEON 12NEON10 - Červenorůžová
Kód: 076540
Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
2 dny
Můžeme doručit do:
Možnosti doručení
LED NEON 12NEON10 prodáváme pouze na celých 5m kotoučích. Tento model je navržen pro napájení 12V DC a vyžaduje vhodný 12V napájecí zdroj, který není součástí
Detailní informace
Detailní popis produktu
LED NEON 12NEON10 prodáváme pouze na celých 5m kotoučích. Tento model je navržen pro napájení 12V DC a vyžaduje vhodný 12V napájecí zdroj, který není součástí balení. Díky 12V napájení lze tento NEON ovládat stejným způsobem jako jakýkoliv jiný 12V LED pás. Tento model NEONu nemá oboustrannou samolepící pásků, nicméně NEON můžete uchytit například pomocí držáku. Při střižení LED NEONu doporučujeme dokoupit koncovku pro správné zakončení NEONu. LED NEON je vhodný jako osvětlení například pro reklamní účely, ale lze ho také použít jako designové osvětlení v interiérech nebo exteriérech. Specifikace LED NEON 12NEON10 Barevná varianta Teplá bílá Studená bílá Teplota 2700K 8400K Světelný tok 465lm/m 485lm/m CRI >80 Vstupní napětí 12V DC Příkon 10W/m Počet LED 110/m Úhel svitu 240° LED čip 2835 SMD Provozní teplota -15°C až max. 60°C Životnost Až 50 000h Šířka pásku 6mm Výška pásku 12mm Návin na kotouči 5m Krytí IP67 3M samolepící páska Ne Dělitelnost Každých 9mm Maximální délka zapojení 5m Stmívatelné Ano Záruka 2 roky Specifikace barevných variant Barevná varianta Červená Zelená Modrá Žlutá Fialová Růžová Oranžová Červenorůžová Ledová modrá Citronová K LED NEONu si vyberte také zdroje a stmívače. LED NEON lze zapojit z jedné strany v maximálně v délce, která je uvedená v tabulce. Pokud zapojíte pásek ve větší délce, bude na konci NEOnu docházet k úbytkům svítivosti. Pro delší zapojení je potřeba zapojit pásek z obou stran.
Doplňkové parametry
Kategorie: LED pásky
EAN: 8596558005373
Barevná teplota: Ostatní
Barva světla: Červená, Růžová
Délka: Ostatní
Krytí: Ostatní
Modul: Ostatní
Napětí: 12V