LED obdélníkový 2x3x4mm bílá studená 750÷1000mcd 100° 20mA
Kód: OSW5DK7BA1BDetailní popis produktu
LED obdélníkový 2x3x4mm bílá studená 750÷1000mcd 100° 20mA| Výrobce | OPTOSUPPLY |
| Typ diody | LED |
| Tvar | obdélníkový |
| Rozměry | 2x3x4mm |
| Barva diody LED | bílá studená |
| Svítivost | 750...1000mcd |
| Čelo | plochý |
| Čočka diody | průhledný |
| Montáž | THT |
| Proud diody LED | 20mA |
| Chromatické souřadnice | x: 0.27; y: 0.28 |
| Pracovní napětí | 2.9...3.6V |
| Vyzařovací úhel | 100° |
Hodnocení produktu
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
1 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
