LED obdélníkový 5x2,5mm zelená 2÷8mcd 100° Čelo: vypouklé
Kód: L-173GDDetailní popis produktu
LED obdélníkový 5x2,5mm zelená 2÷8mcd 100° Čelo: vypouklé| Výrobce | KINGBRIGHT ELECTRONIC |
| Typ diody | LED |
| Tvar | obdélníkový |
| Rozměry | 5x2.5mm |
| Barva diody LED | zelená |
| Svítivost | 2...8mcd |
| Čelo | vypouklé |
| Délka vlny λd | 565nm |
| Čočka diody | difuzní |
| Čočka diody | zelená |
| Montáž | THT |
| Proud diody LED | 20mA |
| Pracovní napětí | 2.2...2.5V |
| Vyzařovací úhel | 100° |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
