LED pásek 24V-600-20W vnitřní - Denní bílá
Kód: 07922
Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
2 dny
Můžeme doručit do:
Možnosti doručení
Detailní informace
Detailní popis produktu
LED pásek prodáváme pouze na celé metry. Cena uvedena za 1m délky!
LED pásky 24V-600-20W jsou novinkou na našem trhu, vynikají extra vysokým světelným tokem při spotřebě 20W na 1m, čímž nemá zatím na našem trhu v této kategorii konkurenci.
LED pásek 24V-600-20W je nutné instalovat na kov (hliníkový profil), který slouží jako chladič.
SPECIFIKACE LED PÁSKU
Barevná varianta Denní bílá
Teplota 4000-4500K
Světelný tok 2070lm/m
CRI 74
Vstupní napětí 24V DC
Příkon 20W/m
Počet LED 120/m
Úhel svitu 120°
LED čip 2835 SMD Super Brightness
Provozní teplota -15°C až max. 60°C
Životnost až 50 000h
Šířka pásku 10mm
Výška pásku 2,4mm
Návin na kotouči 5m
Krytí IP20
3M samolepící páska ANO
Dělitelnost každých 5cm
Maximální délka zapojení 5m
K LED pásku si vyberte také zdroje, profily a stmívače.
Co je teplota světla a jak ji správně vybrat? To se dozvíte zde.
Doplňkové parametry
Kategorie: LED pásky
EAN: 8595188144780
Barevná teplota: 4000K
Barva světla: Denní bílá
Délka: 1m
Krytí: IP20
Modul: 5cm
Napětí: 24V
Pouzdro: 2835
Produkt: LED pásek
Provedení: Nezalitý
Příkon: 20W