Detailní popis produktu
Obecné informace
| EAN13 (jednotkový) | 3800157679619 |
|---|
| Skupina produktu V-TAC | VT-COB 421 |
|---|
| Záruka | 2 years |
|---|
| Nominální napětí (V) | DC: 24V |
|---|
| Cykly zapnití/vypnutí > | >15000 |
|---|
| Počáteční čas 100% ZAPNUTÝ | 0.001 sec (instant on) |
|---|
| Třída energetické účinnosti podle 2019/2015 | F |
|---|
| Vhodný pro stupeň krytí (IP) | IP20 |
|---|
| Výkon na metr | 10W |
|---|
Světelné parametry
| Světelný tok na 1 LED | 2-3 lm |
|---|
| Světelný tok na 1m | 960 lm |
|---|
| Barevná teplota CCT | 3000K |
|---|
| Index barevného podání CRI | >80 |
|---|
| Odstín slovně dle EN12464-1 | Warm White |
|---|
| Vyzařovací úhel | 120° |
|---|
Fyzické údaje
| Objem měrné jednotky | 0,000187 |
|---|
| Počet ks v balení | 400 |
|---|
| Počet kusů v kartonu | 1 - 5m. |
|---|
| Šířka | 10mm |
|---|
| Čistá hmotnost výrobku | 30 |
|---|
| Délka | 5m. |
|---|
| Materiál | PCB |
|---|
Provozní informace
| Dělitelnost (pro LED pásky) | Every 3 LEDs |
|---|
| Způsob provozu | -20°C to +45°C |
|---|
Energetické údaje
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.