LED SMD 0805 yellow 48÷130mcd 2x1.25x0.7mm 120° 1.8÷2.6V
Kód: WW-YHS170TS-EDetailní popis produktu
LED SMD 0805 yellow 48÷130mcd 2x1.25x0.7mm 120° 1.8÷2.6V| Manufacturer | WAH WANG HOLDING |
| Type of diode | LED |
| Mounting | SMD |
| Case | 0805 |
| LED colour | yellow |
| Luminosity | 48...130mcd |
| Dimensions | 2x1.25x0.7mm |
| Viewing angle | 120° |
| LED current | 20mA |
| Wavelength | 585...595nm |
| LED lens | transparent |
| Operating voltage | 1.8...2.6V |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | SMD |
|---|---|
| Barevná teplota: | Ostatní |
| Barva světla: | Žlutá |
| Napětí: | 1.8-2.6V |
| Pouzdro: | 0805 |
| Produkt: | LED dioda |
| Průměr (mm): | Ostatní |
| Příkon: | Ostatní |
| Verze: | Ostatní |
| Výrobce: | WAH WANG HOLDING |
| Vyzařovací úhel: | 120° |
| Způsob uchycení: | SMD |
| Centrální sklad: | Nedostupný |
| Položka byla vyprodána… | |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
