LED SMD 1206 green 110÷350mcd 3.2x1.6x1.8mm 50° 2.1÷2.5V
Kód: KPTD-3216MGCDetailní popis produktu
LED SMD 1206 green 110÷350mcd 3.2x1.6x1.8mm 50° 2.1÷2.5V| Manufacturer | KINGBRIGHT ELECTRONIC |
| Type of diode | LED |
| Mounting | SMD |
| Case | 1206 |
| LED colour | green |
| Luminosity | 110...350mcd |
| Dimensions | 3.2x1.6x1.8mm |
| Viewing angle | 50° |
| LED current | 20mA |
| Wavelength | 568nm |
| LED lens | transparent |
| Power | 75mW |
| Front | convex |
| Operating voltage | 2.1...2.5V |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | SMD |
|---|---|
| Barevná teplota: | Ostatní |
| Barva světla: | Zelená |
| Napětí: | 2.1-2.5V |
| Pouzdro: | 1206 |
| Produkt: | LED dioda |
| Průměr (mm): | Ostatní |
| Příkon: | Ostatní |
| Verze: | Ostatní |
| Výrobce: | KINGBRIGHT ELECTRONIC |
| Vyzařovací úhel: | 50° |
| Způsob uchycení: | SMD |
| Centrální sklad: | Nedostupný |
| Položka byla vyprodána… | |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
