LED SMD 5730,PLCC2 blue 5÷8lm 5.7x3x0.8mm 120° 2.8÷3.6V
Kód: LL-R5730B-B4H-Q5Detailní popis produktu
LED SMD 5730,PLCC2 blue 5÷8lm 5.7x3x0.8mm 120° 2.8÷3.6V| Manufacturer | LUCKYLIGHT |
| Type of diode | LED |
| Mounting | SMD |
| Case | 5730 |
| Case | PLCC2 |
| LED colour | blue |
| Luminosity | 5...8lm |
| Dimensions | 5.7x3x0.8mm |
| Viewing angle | 120° |
| LED current | 150mA |
| Wavelength | 465nm |
| LED lens | transparent |
| Power | 500mW |
| Operating voltage | 2.8...3.6V |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | SMD |
|---|---|
| Barevná teplota: | Ostatní |
| Barva světla: | Modrá |
| Napětí: | Ostatní |
| Pouzdro: | 5730 |
| Produkt: | LED dioda |
| Průměr (mm): | Ostatní |
| Příkon: | Ostatní |
| Světelný tok: | 8-12lm |
| Verze: | Ostatní |
| Výrobce: | LUCKYLIGHT |
| Vyzařovací úhel: | 120° |
| Způsob uchycení: | SMD |
| Centrální sklad: | 24 hodin (2990 ks) |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
