LED stolní lampička dotyková 12W volba teploty světla černý lesk
Kód: WO37-BDetailní popis produktu
Elegantní stolní LED lampička v černém lesklém provedení nabízí kombinaci funkčnosti a moderního designu.Uživatel si může vybrat z pěti různých teplot světla v rozsahu od teplé po studenou bílou (3000K–6000K), což umožňuje ideální osvětlení pro čtení, práci i relaxaci.
Dotykové ovládání nabízí plynulou regulaci jasu podle potřeby a pohodlí.
Lampička je maximálně flexibilní – disponuje ohebným ramenem, otočnou základnou a naklápěcí hlavou, takže si ji snadno nastavíte do požadované polohy.
Součástí balení je také USB kabel.
Stabilitu zajišťuje protiskluzová základna s dotykovým spínačem. Lampička má napájení 220–240V, délku kabelu 140 cm a rozměry cca 420 x 360 x 125 mm. Energetická třída G.
stolní lampička s LED světelným zdrojem
možnost volby 5 barev světla – teplá, neutrální bílá, bílá a studená bílá (3000K-6000K)
dotykové spínání – plynulá regulace jasu
maximálně flexibilní - ohebné rameno, otočná základna a náklopná hlava
příkon: max. 12W
světelný tok: max. 700lm
teplota světla (chromatičnosti): 3000K - 6000K (teplá bílá)
úhel svícení: 120°
užitečný světelný tok v úhlu 120°: 700lm
index podání barev: CRi>80
USB napájecí zdířka pro nabíjení telefonů (5V, 1000mA)
USB kabel součástí
protiskluzová základna s dotykovým vypínačem
barva: černý lesk
napájení: AC 220-240V
délka napájecího kabelu: 140cm
rozměry: cca 420 x 360 x 125mm
LED zdroj nelze měnit
materiál: ABS
energetická třída: G
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LED stolní a noční lampy |
|---|---|
| EAN: | 8592718016487 |
| Barevná teplota: | 3000-6000K |
| Barva: | černá |
| Barva světla: | Teple bílá, Denní bílá, Studená bílá |
| Energetická třída: | A+ |
| Krytí: | Ostatní |
| Napětí: | USB, 220V, 230-240V |
| Odpovídá klasické (W): | Ostatní |
| PIR: | Ostatní |
| Provedení: | Stolní |
| Příkon: | 12W |
| Rozměry: | Ostatní |
| Stmívatelná: | Ostatní |
| Světelný tok: | 700lm |
| Typ žárovky: | LED žárovka |
| Výrobce: | SOLIGHT |
| Vyzařovací úhel: | 120° |
| Centrální sklad: | 2 dny (99 ks) |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
