LED výkonová jantarová Pmax: 1,2W 50÷70lm 120° 5x5mm P: 1W
Kód: OSY5XAT1C1EDetailní popis produktu
LED výkonová jantarová Pmax: 1,2W 50÷70lm 120° 5x5mm P: 1W| Výrobce | OPTOSUPPLY |
| Typ diody | LED výkonová |
| Barva diody LED | jantarová |
| Maximální výkon | 1.2W |
| Délka vlny λd | 585-600nm |
| Rozměry | 5x5mm |
| Výkon | 1W |
| Proud diody LED | 350mA |
| Řada | Top Power |
| Pracovní napětí | 2...3V |
| Montáž | SMD |
| Pouzdro | 5060 |
| Pouzdro | PLCC6 |
| Vyzařovací úhel | 120° |
| Svítivost | 50...70lm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
