LED žárovka 24V s paticí BAU15S bílá 16LED/3SMD
Kód: 95128/24VDetailní popis produktu
Náhradní LED žárovka s paticí BAU15S bílá, 13 5730SMD LED diod.Technické parametry
- patice BAU15S
- barva bílá
- 13x super svítivá SMD LED 5730
- velmi dlouhá životnost (až 50 000 h)
- odolné otřesům, častému zapínání a vypínání
- použity LED 5730SMD (50 lm, 0,3-0,5 W, 2,8-3,3 V, 150 mA)
- napájecí napětí 24 V
- minimální odběr proudu
- rozměr žárovky: ø 20 mm, délka 43 mm
- cena za ks, 1ks košík = 1 žárovka Vlastnosti
- vynikající do vozidel, kde dochází k častému praskání klasických žárovek
- pro vozidla s palubním napětím 24 V
- velmi vysoká svítivost! (i proti běžným LED žárovkám) Upozornění: pokud použijete LED žárovku ve směrových světlech, může dojít vlivem malého proudového příkonu LED žárovky ke změně frekvence blikání. Frekvenci blikání lze upravit výměnou relé směrových světel za speciální relé pro LED diody nebo vložením odporu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LED autožárovky |
|---|---|
| EAN: | 8595128216386 |
| Barevná teplota: | 6000K |
| Barva světla: | Studená bílá |
| CANBUS: | Ostatní |
| Délka (mm): | Ostatní |
| Napětí: | 24V |
| Patice: | Bau15s [PY21W] - blinkr |
| Produkt: | LED žárovka |
| Příkon: | Ostatní |
| Světelný tok: | 50lm |
| Typ žárovky: | LED žárovka |
| Centrální sklad: | 24 hodin (10 ks) |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
1 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
