LED žárovka E14 SE3W240 čirá svíčka - Denní bílá
Kód: 03331Detailní popis produktu
Čirá LED žárovka na 230V se závitem E14, která nahrazuje 25-30W klasickou žárovku. Tato čirá LED žárovka je vhodná například do křišťálových lustrů, ale samozřejmě i do jiných svítidel s závitem E14.Specifikace LED žárovky
Vstupní napětí 230V AC
Patice E14
Barevná varianta Denní bílá
Teplota 4000K
Světelný tok 330lm
CRI >80
Příkon 3W
Náhrada za 25-30W žárovku
Úhel svitu 240°
Provozní teplota -15°C až max. 60°C
Životnost až 40 000 hodin
Rozměry 29×99mm (p/v)
Materiál hliník/PC
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LED žárovky pro domácnost |
|---|---|
| EAN: | 1100000033318 |
| Barevná teplota: | 4000K |
| Barva světla: | Denní bílá |
| Krytí: | IP20 |
| Napětí: | 230V |
| Odpovídá klasické (W): | 35W |
| Patice: | E14 |
| Produkt: | LED žárovka |
| Provedení: | Krystal |
| Příkon: | 3W |
| Stmívatelná: | Ostatní |
| Světelný tok: | 330lm |
| Tvar: | Svíčka |
| Výrobce: | OSTATNI |
| Centrální sklad: | Nedostupný |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
