LED žárovka H6W BA9s 12-24V 8LED studená bílá canbus
Kód: SZAXBA9S001CBDetailní popis produktu
LED žárovka H6W BA9s 12-24V 8LED studená bílá canbusNejsvítivější BA9s v nabídce, která má 9mm průměr i přes destičku na šířku.
Patice BA9s mají průměr 9mm na pětici a kontakty dole proti sobě.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LED autožárovky |
|---|---|
| Barevná teplota: | 6000K |
| Barva světla: | Studená bílá |
| CANBUS: | ANO |
| Délka (mm): | Ostatní |
| Napětí: | 12V, 12-24V, 24V |
| Patice: | Ba9s [T4W] - parkovačka, kontrolka |
| Produkt: | LED žárovka |
| Příkon: | Ostatní |
| Světelný tok: | 60lm |
| Centrální sklad: | Na objednání |
Hodnocení produktu
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
1 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
