Detailní popis produktu
Obecné informace
| Název položky | LQ-X G45 E14 4,5W/840 470lm (F class) 220-240VAC NBB |
|---|
| Typ/popis výrobku | LED světelný zdroj pro všeobecné osvětlování |
|---|
| Typ zdroje | G45 |
|---|
| Barva | Bílá |
|---|
| Typ patice | E14 |
|---|
| Stmívatelné | Ne |
|---|
| Třída energetické účinnosti podle 2019/2015 | F |
|---|
| Nominální napětí (V) | 230/240 |
|---|
| Stmívatelné běžnými stmívači | Ne |
|---|
| Jmenovitý světelný tok (lm) | 470 |
|---|
Světelné parametry
| Odstín/Barva | chladná bílá |
|---|
| Světelný tok (lm) | 470 |
|---|
| Barevná teplota CCT | 4000 K |
|---|
| Index barevného podání CRI | 80 |
|---|
| Kód barvy | 840 |
|---|
| Kategorie světelného odstínu | Neutrální <5300K |
|---|
| Charakteristika vyzařování dle EK 2015/2019 | NDLS Nesměrový světelný zdroj |
|---|
| Souřadnice chromatičnosti X | 0,380 |
|---|
| Souřadnice chromatičnosti Y | 0,380 |
|---|
Elektrické údaje
| Nominální příkon | 4,5 |
|---|
| Nominální proud | 41 |
|---|
| Příkon světelného zdroje | 4,5 |
|---|
Fyzické údaje
| Průměr | 45 |
|---|
| Tvar baňky | Standard |
|---|
| Délka | 70 |
|---|
| Provedení skla/krytu | Matný |
|---|
EuP parametry
| Jmenovitá životnost | 20000 |
|---|
| Vážená energetická spotřeba (AGGR) | 4,5 |
|---|
| Užitečný světelný tok Φuse (2019/2015) | 470 |
|---|
| Činitel funkční spolehlivosti | 1 |
|---|
Provozní informace
| Způsob napájení EK 2019/2015 | MLS Síťový světelný zdroj |
|---|
Energetické údaje
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.