LED zdroj 12V 300W SLIM-12V-300W - SLIM-12V-300W zdroj IP67
Kód: 05612
Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
2 dny
Můžeme doručit do:
Možnosti doručení
Detailní informace
Detailní popis produktu
Extra malá velikost vysoce kvalitního LED zdroje pro LED pásky, vyrábí se pro naší společnost. specálně vyvinutý ve stejné továrně jako zdroje světoznámých značek - garance kvality, jediný na našem trhu. Voděodolný elektronický spínaný zdroj pro LED. LED zdroj pro LED pásky 12V 300W je opatřen: tepelnou pojistkou pojistkou proti zkratu (po odstranění zkratu je opět plně funkční) pojistkou proti přetížení
Specifikace LED zdroje
Vstupní napětí 176 - 264V AC
Výstupní napětí 12V DC/25A
Pojistka tepelná, proti zkratu, proti přetížení
Výkon 300W*
Startovací proud 40A
Krytí IP67
Třída izolace II
Rozměry 228x72×32mm
Doplňkové parametry
Kategorie: Napájecí zdroje
EAN: 1100687980066
Krytí: IP67
Napětí: 12V
Příkon: 300W