Lineární halogen úsporný 230V/400W l=118mm,patice R7S
Kód: M154Související produkty
Detailní popis produktu
Lineární halogen úsporný 230V/400W l=118mm,patice R7Ssvětelný tok 8800lm, chromatičnost 2800K, životnost 2000hod.,energetická třída C
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Halogenové žárovky |
|---|---|
| EAN: | 8595118832343 |
| Barevná teplota: | 2800K |
| Barva světla: | Teple bílá |
| Napětí: | 230V |
| Patice: | R7s |
| Proud: | Ostatní |
| Provedení: | čirý |
| Příkon: | 400W |
| Světelný tok: | 8800lm |
| Tvar: | Lineární |
| Typ žárovky: | Halogenová žárovka |
| Centrální sklad: | 24 hodin (1486 ks) |
Hodnocení produktu
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
2 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
