Lineární svítidlo LED 45W 1510x75x25mm 4000K, bílé, QTEC
Kód: M160SDetailní popis produktu
Lineární svítidlo LED 45W 1510x75x25mm 4000K, bílé, QTECLED podlinkové energeticky úsporné svítidlo 45W 3600lm Batten Light Q-36B Qtec. Vyzařuje příjemnou neutrální bílou barvu světla 4000K. Svítidlo má široké, praktické využití lze namontovat do interiérunapř. nad kuchyňskou linku, do chodeb, hal, kanceláří, do jídelny, kavárny, obchodu, dílny, garáže apod. V nabídce máme světla ve 2 barevných variantách v černé a v bílé.
Klíčové vlastnosti:
Výkon: 45W
Světelný tok: 3600lm
Teplota světla: 4000K (neutrální bílá)
Materiál: plast (PC) + železo (iron)
Stupeň krytí: IP20
Barva: bílá
Napětí: 220-240V
Frekvence: 50/60Hz
Detekční rozsah:120°
Obsah balení: světlo Q-36B, 2x šroub křížová drážka 1,7cm, 2x hmoždinky, návod k použití
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zářivková svítidla |
|---|---|
| EAN: | 8595159883076 |
| Barevná teplota: | 4000K |
| Barva: | bílá |
| Barva světla: | Denní bílá |
| Délka (mm): | 1500 |
| Krytí: | IP20 |
| Napětí: | 230V |
| PIR: | Ostatní |
| Provedení: | Zářivková |
| Příkon: | 45W |
| Rozměry: | Ostatní |
| Stmívatelná: | NE |
| Světelný tok: | Ostatní |
| Typ žárovky: | Ostatní |
| Centrální sklad: | 24 hodin (124 ks) |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
