Philips LED classic 60W A60 E27 WW CL ND3PFDisc
Kód: 93207Detailní popis produktu
Philips LED classic 60W A60 E27 WW CL ND3PFDiscDoplňkové parametry
| Kategorie: | LED žárovky pro domácnost |
|---|---|
| EAN: | 8718699777777 |
| Barevná teplota: | 2700K |
| Barva světla: | Teple bílá |
| Napětí: | 60V |
| Odpovídá klasické (W): | 60W |
| Patice: | E27 |
| Provedení: | Retro |
| Příkon: | 60W |
| Stmívatelná: | Ostatní |
| Světelný tok: | Ostatní |
| Tvar: | Klasická |
| Výrobce: | PHILIPS |
| Centrální sklad: | Nedostupný |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
