PHILIPS T8 36W/840 MASTER TL-D SUPER zářivka lineární
Kód: 32674Související produkty
Detailní popis produktu
patice G13příkon 36 W
tvar zdroje lineární zářivka
životnost 20000 hod
délka 1200 mm
index barevného podání 80-89
průměr 26 mm
teplota chromatičnosti 4000 K
produktová řada MASTER TL-D super 80
EAN 8711500632012
světelný tok 3350 lm
váha 0.1665
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Trubicové zářivky T8 a T5 |
|---|---|
| EAN: | 8711500632012 |
| Barevná teplota: | 4000K |
| Barva světla: | Denní bílá |
| Délka (mm): | 1200 |
| Odstín: | 840 |
| Patice: | T8 |
| Průměr (mm): | 26 |
| Příkon: | 36W |
| Světelný tok: | 3350lm |
| Výrobce: | PHILIPS |
| Centrální sklad: | Nedostupný |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
