Podhledové světlo černé, LED 6W denní bílá, 230V/6W
Kód: M106BDetailní popis produktu
Podhledové světlo černé, LED 6W denní bílá, 230V/6WPodhledové světlo s hliníkovým obalem. Těleso svítidla je možno rozebrat, vnější obal je šroubovací. <BR/>**Specifikace:** <BR/>Napájení: 85-265VAC <BR/>osázeno 12xLED 5730 0,5W <BR/>příkon 6W <BR/>světelný tok 500lm <BR/>rozptylné světlo <BR/>teplota světla: 4000K, denní bílá <BR/>Rozměry: průměr 95mm, v=40mm <BR/>Montážní otvor: 70-80mm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Podhledová LED svítidla |
|---|---|
| EAN: | 8596425202034 |
| Barevná teplota: | 4000K |
| Barva: | černá |
| Barva světla: | Denní bílá |
| Krytí: | Ostatní |
| Napětí: | 230V |
| PIR: | Ostatní |
| Provedení: | Podhledové |
| Průměr (mm): | Ostatní |
| Příkon: | 6W |
| Rozměry: | Ostatní |
| Stmívatelná: | Ostatní |
| Světelný tok: | Ostatní |
| Tvar: | Kulaté |
| Typ žárovky: | Ostatní |
| Centrální sklad: | 24 hodin (207 ks) |
Hodnocení produktu
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
2 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
