Lineární svítidlo LED 36W 1215x75x25mm 6500K bílé /zářivkové těleso/
Kód: M160Detailní popis produktu
Lineární svítidlo LED 36W 1215x75x25mm 6500K bílé /zářivkové těleso/Lineární svítidlo pro všestranné použití v interiéru. Jednoduché upevnění pomocí 2 plechových třmínků, které jsou součástí balení.
**Specifikace:**
Napájecí napětí: 85-265VAC
LED SMD2835
Světelný tok: 3100lm
Teplota barvy: 6500K - studená bílá
Životnost: 40000h
Materiál: plast-hliník
Krytí IP20
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zářivková svítidla |
|---|---|
| EAN: | 8595118828933 |
| Barevná teplota: | 6500K |
| Barva: | bílá |
| Barva světla: | Studená bílá |
| Délka (mm): | 1200 |
| Krytí: | IP20 |
| Napětí: | 230V |
| PIR: | Ostatní |
| Provedení: | Zářivková |
| Příkon: | 36W |
| Rozměry: | Ostatní |
| Stmívatelná: | NE |
| Světelný tok: | 3100lm |
| Typ žárovky: | Ostatní |
| Centrální sklad: | 24 hodin (494 ks) |
Hodnocení produktu
Průměrné hodnocení produktu je 3,0 z 5 hvězdiček.
1 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
