Průmyslové svítidlo LED 50W, DOPRODEJ
Kód: M145Detailní popis produktu
Průmyslové svítidlo LED 50W, DOPRODEJ48x LEDSMD3030 Philips, světelný tok 5000 lm, 6500K, 85-265V/ 50-60Hz, 315x193x130mm, krytí IP44
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Venkovní reflektory |
|---|---|
| EAN: | 8595118827837 |
| Barevná teplota: | 6500K |
| Barva: | bílá |
| Barva světla: | Studená bílá |
| Krytí: | IP44 |
| Napětí: | 230-240V |
| Odpovídá klasické (W): | Ostatní |
| PIR: | Ostatní |
| Provedení: | Reflektor |
| Příkon: | 50W |
| Rozměry: | Ostatní |
| Stmívatelná: | Ostatní |
| Světelný tok: | Ostatní |
| Typ žárovky: | Ostatní |
| Vyzařovací úhel: | Ostatní |
| Centrální sklad: | Nedostupný |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
