samolepící LED pás 90cm 45ks SMD LED červený
Kód: LED121RSouvisející produkty
Detailní popis produktu
pro osvětlení interiérů45ks SUPER SMD LEDna spodní části samolepící fólie (3M) umožní přilepit na podkladpás lze zkracovatnapájení 12Vspotřeba při 13,8V: 0,39A (5,3W)
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LED pásky |
|---|---|
| Barevná teplota: | Ostatní |
| Barva světla: | Červená |
| Délka: | Ostatní |
| Délka (mm): | 900 |
| Krytí: | IP65 |
| Modul: | 5cm |
| Napětí: | 12V |
| Pouzdro: | Ostatní |
| Produkt: | LED pásek |
| Provedení: | Zalitý |
| Příkon: | 5,3W |
| Světelný tok: | Ostatní |
| Vyzařovací úhel: | 120° |
| Centrální sklad: | Nedostupný |
| Položka byla vyprodána… | |
Hodnocení produktu
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
1 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
